Bülbül Turizm Covid-19 Dönemi Yenilikleri

Bülbül Turizm olarak pandemi döneminde kritik operasyonlarında görevli çalışanları ofise gidip gelmeye devam eden şirketler için personel taşımacılığı hizmetimize kesintisiz devam ettik. Bu zorlu dönemde pek çok faktörü hesaplamak durumunda olan müşterilerimize destek vermek, operasyonlarının durmadan devam etmesi için çalışanlarını güvenle iş yerine taşımak en büyük önceliğimiz oldu.

Bunun için işe derhal hijyen ve güvenlik önlemlerimizi alarak başladık. Araçlarımızda %50 doluluk oranı uygulamak, araç dezenfeksiyonu ve araçta yolculuk eden kişilerin hizmetine dezenfektan sunmak, maske kullanım kuralı ve sürücülerimize verdiğimiz hijyen eğitimleri, müşterilerimizin gönül rahatlığıyla bizden hizmet almaya devam etmesini sağladı.

Bu sürecin olumlu taraflarından biri de pandemi sürecinde ulaşım ağımıza eklediğimiz 9 yeni müşterimiz oldu. Çalışanlarının Bülbül Turizm güvencesiyle işe gidip gelmesini tercih eden 9 yeni müşterimiz için doğaya faydası olan küçük bir kutlama yapmak istedik ve TEMA’ya 9 ağaç bağışı yaptık. Bu uygulamaya bundan sonra da devam edecek, ulaşım ağımıza eklenen her bir müşterimiz için TEMA’ya ağaç bağışında bulunacağız.

Bu zorlu dönemde bizi tercih eden tüm müşterilerimize ve kurallara koşulsuz uyarak hiçbir sürücümüzü ve yolcumuzu riske atmayan bilinçli yolcularımıza ve sürücülerimize çok teşekkür ederiz.