hakkimizda

Değerli çalışanlarımız ve müşterilerimiz ;

MUHAMMET BÜLBÜL TURİZM olarak güvenilir personel, işçi ve öğrenci, okul servisi taşımacılık hizmetinin temellerini İzmir de 1983 yılında attık. O günden bugüne birçok yeniliklere öncülük etmek ve değişimlerin uygulayıcısı olmak için yola devam ediyoruz. Modern filomuz, deneyimli personelimiz, VIP(vip) özel havalimanı taşıma transfer üstün hizmet ve kalite anlayışımızla iş dünyasının önde gelen temsilcileri tarafından tercih ediliyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Zamanı kaliteli ve doğru kullanmak birçok kurumun öncelikli olarak dikkat ettiği hususların başında gelmektedir. Özellikle iş verimliliğini arttırmanın başında ulaşım gelmektedir. Günümüzde personel taşımacılığında firmaların en büyük sıkıntısı yaşanan zaman kaybıdır. Dünyanın gelişmiş ülkelerinde yapılan araştırmalar işe gidiş dönüş saatlerinin verimlilik açısından önemine dikkat çekmektedir.
Trafiğin en yoğun yaşandığı Büyüşehir Belediyelerinden biri olan İzmir'de firma personellerini huzur içinde işlerine, evlerine, sevdiklerine taşımak bizim en önemli görevimizdir. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi müşteri memnuniyetindeki hedefimiz olarak görmekte, araç filomuzu günün koşullarına uygun olarak her geçen gün yenilemekteyiz. Bunlara ek olarak sektörde önde gelen markalaşmış kurumlar ile çalışarak; akaryakıt da Shell&Turpac, araç takip sistemlerinde Arvento Mobile Systems, ve bu sistemlerin iletişiminde Turkcell iş ortaklığında kalite standartlarımızı her zaman bir adım öteye taşıyoruz. 2021 Nisan ayı itibari ile Milenyum Software Yazılım Hizmetleri sayesinde Dijital Dönüşüme geçiş yönetimimizi sağlamış bulunmaktayız. Önümüzdeki yıllarda iş yönetimimizde Endüstri 4.0 ulaşmanın keyfini süreceğiz.
Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde merkez ofisimizde bulunan uzman kadromuz; 2 mühendis, 1 yüksek lisans mezunu akademisyenimiz, 1 uzun yıllar kurumların nakit para akışını yönetmiş uzmanımız, 1 idari işler operasyon müdürü ve beraberinde yardımcısı yönetiminde her gün 40 adeti özmal olmak üzere 250 araçlık filomuz ile 4500 personeli güvenliklerini ve konforlarını sağlayarak taşıyoruz.
2011 yılında başladığımız kurumsal hizmet ile sektörde fark yaratmayı amaçladık. Bugün itibari ile Kemalpaşa Organize, Bağyurdu Organize, Manisa ve Turgutlu Organize Sanayi Bölgelerinde bulunan 20 kuruluşa Personel ve Bireysel Özel Transferler ile birlikte Kemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Kemalpaşa ve Çevre Köylerinde bulunan okullarımızın 64 farklı güzergahında Öğrenci Servislerimizle başarılı ve güvenli bir şekilde hizmet veriyoruz.
Biz her zaman hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerin her şeyin en iyisine layık olduğu düşüncesinden yola çıktık, ulaşımda mükemmelliği sağlamak ve sektördeki lider konumumuzu korumak amacındayız.
Ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlarda emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

İLKELERİMİZ

Misyonumuz

Vizyonumuz

Hedeflerimiz

ÖNCELİKLERİMİZ

Dürüstlük

İlişkide olduğumuz kurumlar ile açık ve dürüst işbirliği içindeyiz.

Saygı

Tüm görüşlere, fikirlere ve inançlara saygılıyız.Kalite

Yüksek kalite anlayışımız ile hizmet veririz.


Sürekli Gelişim

Günün koşullarına uyarak kendimizi sürekli geliştiririz.