TARİHÇE

Kurucumuz Muhammet Bülbül sektördeki yerine 1983 yılında muavinlikten başlamıştır. İzmir'in Kemalpaşa ilçesine bağlı Ören beldesinde, meslek için çekirdekten yetişen tabirini gururla hak eden, gençlik yıllarında muavinlik ile başladığı bu yolculuğa 1987 yılında kendi aracıyla personel taşımaya başlamıştır. Doğruluk ve saygınlık kavramlarını kendine ve hayat tarzına titiz bir şekilde uygulayan, çalışanları için her zaman örnek bir lider olmaya çalışmıştır.
Uzun soluklu Personel, Öğrenci ve Hususi Turistik geziler yanı sıra iş gezilerinin gözde kaptanlarından biri olmayı başaran Muhammet Bey, ilk günkü özverisini ve iş aşkını daima ilke edinmekle kalmayıp Şirket Politikasına da yansıtmıştır.
2009-2010 Yıllarında ilk ihalesini başarıyla kazanan Muhammet Bey 2014-2015 döneminde Tüzel Kişilik olarak Muhammet Bülbül Turizm Taşımacılık Ticaret Sanayi ve Limited Şirketini kurmuştur. İstikrarlı bir şekilde yoluna devam eden firmamız Kemalpaşa Organize, Bağyurdu Organize, Manisa ve Turgutlu Organize Sanayi Bölgelerinde bulunan Firmalara Personel ve Bireysel Özel Transferler ile birlikte Kemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Kemalpaşa ve Çevre Köylerinde bulunan okullarımızın birbirinden farklı güzergahların da Öğrenci Servislerimizle başarılı ve güvenli bir şekilde hizmet vermeye çalışmaktayız.
Gelişen Sektörümüzde Kendimizi Sürekli Yenileyerek, Güvenlik Ve Hizmet Kalitemizden Ödün Vermeden Yolumuza Devam Etmekteyiz.
Garantimiz; Güvenilirlik Ve İnsana Olan Saygımızdır.