HAVALİMANI TRANSFER FİYATLARI

Yolculuk yapmayı seven kişiler için her ne kadar yolculuk eğlenceli geçse de başka bir şehirde olmak zordur. Özellikle uçak yolculuğunu tercih eden kişiler için zor olabilmektedir. Çünkü hiç bilmediği bir şehirde havalimanından indikten sonra nereye ve nasıl gidileceği bilinmemektedir. Böyle durumlarda genellikle yolculuk yapan kişiler transfer hizmeti almak için arayışa girmektedir. İzmir bölgesindeki BÜLBÜL TURİZM birçok firmaya hizmet sağlamaktadır. Transfer hizmeti için bir arayış içerisinde iseniz en doğru adrestesiniz. İzmir şehrinde transfer hizmetinde birçok noktaya hizmet vermekteyiz. Yolculuk bitişinde sizleri bulunduğunuz noktadan olarak gitmek istediğiniz noktaya kadar götürerek transfer hizmeti sağlamaktayız. Güvenilir ve kaliteli bir seyahat yolculuğu için transfer firmamızı tercih edebilirsiniz.
GÜVENLİ, KONFORLU ULAŞIM BİZİM İŞİMİZ.

TRANSFER HİZMETLERİ AVANTAJLARI


İnsanların zamandan tasarruf etmek ve daha konforlu bir yolculuk yapmak amacı ile özel şoförlü araçlarla havalimanında alınarak gitmek istedikleri adrese bırakılması ya da belirttikleri adresten alınıp havaalanına bırakılması hizmetine havalimanı transfer hizmetleri denir.

Konfor & Kalite

Sorumluluk Bilinci

Güvenlik & Önlem

PRESTİJLERİMİZ

Konforlu Araçları Kullanır


Araç Takip Sistem Teknolojisi Kullanır

Optimum Yol Planını Çizer Ve Uygular


Şoför Eğitimlerine Önem Verir


HİZMET ANLAYIŞI


Havalimanı transfer hizmetini tercih eden yolcular gitmek istedikleri yerlere çok kısa sürelerde gidebilirken, aynı zamanda güvenli ve konforlu bir yolculuk yapma şansına sahip olurlar. İnsanların bu hizmeti tercih ederken göz önünde bulundurduğu pek çok sebep vardır. Zaman, konfor, güvenlik, hizmet kalitesi ve bütçe açısından değerlendirildiğinde yolculara birçok avantaj sağlamaktadır.