PERSONEL TAŞIMACILIĞI

BÜLBÜL TURİZM zamanın önemli olduğu günümüzde hizmet verdiğimiz sektörlerimizin personelini zamanında konforlu ve güvenli ulaşımını sağlayarak Personel Taşımacılığı yapmaktadır. Personel Taşımacılığını yüksek kaliteye taşıyan BÜLBÜL TURİZM, dakikliğin kaliteyle birleşerek oluşturduğu hizmetin sorumluluk gerektiğinin bilincindedir. Uzman kadrosu konforlu ve yönetmeliklere uygun donanımlı son model araçlarıyla hizmet vermeyi BÜLBÜL TURİZM ilke edinmiştir.
Personel Servislerinde İzmir Büyük Şehir Belediyesi bünyesindeki UKEMO' nun belirlediği S Plakalı servis araçları ile taşımacılığı gerçekleştirmektedir.
GÜVENLİ, KONFORLU ULAŞIM BİZİM İŞİMİZ.

PERSONEL TAŞIMACILIĞI AVANTAJLARI


Personelin yorucu bir şekilde işe gelmesi engellenmiş olur. Personelin işe geç kalması, trafik ve benzeri problemlerden geliş zamanlarının değişkenliği azalır. Personelin birbirini tanıması ve kaynaşmasına sebep olur. Personel için servis içi rahat ortamda zamanlarının iyi değerlendirilmesi için bir fırsat olur.

Konfor & Kalite

Sorumluluk Bilinci

Güvenlik & Önlem

PRESTİJLERİMİZ

Konforlu Araçları Kullanır


Araç Takip Sistem Teknolojisi Kullanır

Optimum Yol Planını Çizer Ve Uygular


Şoför Eğitimlerine Önem Verir


HİZMET ANLAYIŞI


Kamu ve Özel kuruluşlarının belirleyeceği kurallar çerçevesinde, taşımacılık standartları doğrultusunda hizmet sunmaktayız. Hizmet sunduğumuz kurumun ihtiyaçları doğrultusunda, araç tipi/tiplerini ve özelliklerini, rotasyonu, noktalar, kullanılacak olan teknoloji ve ön görülen gereksinimler belirlenerek minimum maliyetler ile maksimum fayda sağlamaktayız.

Bu maksimum fayda, kurum giderlerini düşürmekte çok geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Bizler BÜLBÜL TURİZM olarak sunmuş olduğumuz Personel Taşımacılığı hizmetinin bir ayrıcalık değil, bir standart olduğunu düşünüyor ve sektörümüzle, bütün tecrübemizi paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız.