İZMİR ÖĞRENCİ SERVİS HİZMETLERİ

İzmir bölgesindeki BÜLBÜL TURİZM her düzeyde öğrenciyi kendi alanında uzman şoförler, güler yüzlü ve şefkatli rehber personelleriyle zamanında ve güvenli koşullar altında hizmet veren bir kuruluştur. BÜLBÜL TURİZM Öğrenci servis hizmetinin özel sorumluluk gerektirdiğinin bilincindedir. Eğitimli şoför ve rehber personelleriyle, öğrencilerimize örnek davranışlar sergileyerek , sorunsuz hizmet sunmaktadır. Tamamı emniyet kemerli olan son model araçlarımızla güvenli, konforlu, hijyenik ve yönetmeliklere uygun hizmet vermek ilkemizdir.
Öğrenci Servislerinde İzmir Büyük Şehir Belediyesi bünyesindeki UKEMO' nun belirlediği S Plakalı servis araçları ile taşımacılığı gerçekleştirmektedir.
GÜVENLİ, KONFORLU ULAŞIM BİZİM İŞİMİZ.

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI AVANTAJLARI


İş güvenliğinden asla ödün vermeyiz. Personellerimizi testlere tabi tutarız. Misafirlerimizle iyi ilişkiler kurmaya özen gösteririz. Kendimizi geliştirmek için gereken özveriyi gösteririz. Misafirlerimize konfor ve huzuru sunarız. Takip sistemlerimiz ile araçlarımızı her an takip ederiz. Personelimiz ile sürekli iletişim kurarız.

Konfor & Kalite

Sorumluluk Bilinci

Güvenlik & Önlem

PRESTİJLERİMİZ

Konforlu Araçları Kullanır


Araç Takip Sistem Teknolojisi Kullanır

Optimum Yol Planını Çizer Ve Uygular


Şoför Eğitimlerine Önem Verir


HİZMET ANLAYIŞI


Yolculuğun güvenli olması ve disiplin şartını göz önüne alarak sevgili öğrencilerimizi evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmak için en güvenli ve konforlu şartları siz saygı değer velilerimize sunmak en birinci vazifemizdir.

Değerli velilerimizin gözünün arkada kalmaması için öğrencilerimiz; kara yolunda servis aracı içinde öğretmenleriyle ve bir abla sevgisi içinde okullarına ve evlerine ulaştırılmaktadır. Öğrencilerimizin de; arkadaşlarıyla, sevdikleriyle yolculuk yapması, etrafını seyrederek sohbet etmesi bizlerle keyifli bir zaman geçirmesi temel ilkemizdir.