TURİZM TAŞIMACILIĞI VE GEZİ ORGANİZASYON

BÜLBÜL TURİZM Turizm Taşımacılık hizmetlerini , kusursuz hizmet kalitesi ile sağlamaktadır. Turistik amaçlı organizasyonlara, gruplara, Acente ve Şirketlere gereken standart ve kalitede araç , personel ve rehberlik hizmetlerini vermektedir. Bu hizmetleri sağlarken en büyük çabamız siz değerli müşterilerimizi güvenli ve rahat bir yolculuk imkanı yaratarak ve beklentileri kısa sürede karşılayarak yolcuların konfor ve memnuniyetini sağlamaktır.
Turizm Taşımacılığında kullandığımız araçlar Ulaştırma Bakanlığının Yönetmeliğine uygun D2 Belgeli ve yolcu sayısına göre farklı büyüklük ve tipte olup konforlu yüksek model araçlardır.
GÜVENLİ, KONFORLU ULAŞIM BİZİM İŞİMİZ.

TURİZM TAŞIMACILIĞI AVANTAJLARI


Özel tur hizmetlerinde kişi veya kurum ayırt etmeden, özel turlara araç temini sağlamaktadır. Bu kapsamda örneğin; kurum ve kuruluşların hazırladıkları özel programlar çerçevesinde turlara, vakıf ve derneklerin düzenledikleri gezi programlarına, haftasonu ve günübirlik gezilere araç temininde bulunmaktadır.

Konfor & Kalite

Sorumluluk Bilinci

Güvenlik & Önlem

PRESTİJLERİMİZ

Konforlu Araçları Kullanır


Araç Takip Sistem Teknolojisi Kullanır

Optimum Yol Planını Çizer Ve Uygular


Şoför Eğitimlerine Önem Verir


HİZMET ANLAYIŞI


Programın nerede başlayıp nerede biteceğine kendinizin karar vereceği bu özel turlara, BÜLBÜL TURİZM güvencesiyle, profesyonel sürücü ve modern filosundan seçeceğiniz araçlarla konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Kokteyl, Davet, Açılış, Bayi toplantıları, Kurs ve Seminer Organizasyonları, Ürün Lansman Toplantıları gibi özel günler ve geceler için yine özel organizasyonlar için hep yanınızdayız.